КОМПАНІЇ ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» ТА ТОВ «ФМС УКРАЇНА» УКЛАЛИ УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ!

1 грудня 2021 р. компанії «Самміт-Агро Юкрейн» та ТОВ «ФМС Україна» уклали угоду, згідно якої компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» матиме ексклюзивні права представляти на ринку України препарати виробництва компанії FMC - фунгіцидний протруйник Вінцит® 050 та інсектицид широкого спектру дії Ф’юрі®.

Маючи великий досвід, галузеву експертизу, широке портфоліо та кваліфікований професійний персонал, компанії-партнери об'єднали зусилля для більш активного просування власних рішень та технологій на ринку України.

Отже, з питань придбання препаратів Вінцит® 050 та Ф’юрі® звертайтеся до регіональних представників компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн».

ВІНЦИТ® 050 - фунгіцидний протруйник для обробки насіння широкого спектру культур.

Ф’ЮРІ® - інсектицид, що здатний вирішити питання більшості шкідників на широкому спектрі польових, овочевих та плодових культур.

Довідка про компанії

ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН»

Агрохімічна компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» заснована 1 березня 1999 року японською корпорацією «Сумітомо», яка на сьогодні є однією з найбільших мультинаціональних корпорацій світу. Основний напрям діяльності – оптова торгівля засобами захисту рослин, біопродуктами та допоміжними речовинами для сільськогосподарського виробництва. Компанія входить до складу «Сумі Агро Європа», що має філії-представництва майже у всіх країнах Європи.

Метою «Самміт-Агро Юкрейн» є надання ефективних рішень для захисту основних сільськогосподарських культур за допомогою комплексних технологій, що поєднують хімічні та біологічні напрямки.

«Самміт-Агро Юкрейн» прагне стати провідною компанією, що постачає інноваційні та безпечні засоби захисту рослин українським аграріям, глибоко вивчаючи їх потреби, надаючи професійну підтримку та індивідуальний підхід.

ТОВ «ФМС Україна»

Основними видами діяльності американської корпорації FMC є виробництво та розробка продуктів й інноваційних технологій для сільського господарства.

Сьогодні компанія  FMC - це п’ята за величиною агрохімічна компанія у світі. Бізнес компанії FMC об’єднує в собі 26 виробничих об’єктів, 23 дослідницьких лабораторій та представництва у понад 70 країнах світу.

Як один із світових лідерів з виробництва засобів захисту рослин, компанія FMC пропонує інноваційні рішення для захисту с/г посівів, підвищення їх врожайності та якості. Компанія працює над постійним розвитком нових пестицидів, адаптованих до вимог фермерів, зменшуючи вплив на природнє довкілля.

Компанія FMC працює на світовому ринку та впевнено тримає лідерські позиції вже понад 130 років. В Україні компанія FMC розпочала свою діяльність у 1992 році.