КОНФЕРЕНЦІЯ «УСПІШНЕ САДІВНИЦТВО, ОВОЧІВНИЦТВО Й ПЕРЕРОБКА» (М. ВІННИЦЯ)

26-27 жовтня 2023 на Вінничині відбулася науково-практична конференція «Успішне садівництво, овочівництво й переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!», організована медіагрупою «Технології та Інновації». За два дні виставку відвідало понад 200 фермерів та експертів галузі з усієї України – від Львівщини до Одещини.

Програма була досить насиченою: виступи фахівців, дискусійна панель, присвячена викликам воєнного часу, виставка продуктів переробки, народна дегустація соків, виставка техніки й технологій, благодійний аукціон на підтримку ЗСУ, тур по садовим господарства Вінничини.

Звичайно, що компанія «Самміт-Агро Юкрейн» не могла обійти стороною таку подію!

В рамках конференції провідний спеціаліст з садівництва компанії, Андрій Осиковий розповів гостям про інновації у фунгіцидному захисті садів, а саме зробив акценти на новинках - препаратах АРТЕМІКС та МІГІВА.

Обидва препарати є унікальними для українському ринку, адже

АРТЕМІКС – єдиний в Україні фунгіцид на основі двох форм міді, що має підвищену ефективність проти широкого спектру збудників грибкових та бактеріальних хвороб яблуні, винограду, томатів та горіху;

МІГІВА – нове японське рішення проти парші, борошнистої роси та моніліозу на яблуні. Фунгіцид має абсолютно новий механізм дії на патогени.

Протягом заходу гості обговорили чимало нагальних питань галузі, зокрема пов’язаних з умовами ведення бізнесу під час воєнного стану, обмінялися досвідом з міжнародними експертами, задали питання спікерам.

Крім того, з-поміж інших компаній-партнерів заходу компанія «Самміт-Агро Юкрейн» прийняла участь також в благодійному аукціоні, організованому медіагрупою «Технології та Інновації».

Було цікаво, інформативно та пізнавально. Щира подяка організаторам та гостям заходу!

До нових зустрічей!