ПОЇЗДКА КЛІЄНТІВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» ДО АВСТРІЇ – ТРЕНІНГ, КОНФЕРЕНЦІЯ ТА ПОЛІТ НА ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ

Навіть у непрості часи варто бачити красу світу, пишатися власними успіхами та прагнути досягати висот.

Повітряна куля Амалгерол, що велично злітає до неба, – символ високих врожаїв, яких можна досягти, застосовуючи препарат на своїх полях.

Нагадаємо, що Амалгерол - це унікальний біостимулянт рослин та біоактиватор ґрунту, що захищає рослини від стресів, зміцнює кореневу систему, сприяє збільшенню врожайності, є 100% натуральним продуктом.

Компанія «Самміт-Агро Юкрейн», що є офіційним імпортером Амалгерол в Україну, зібрала найвідданіших прихильників біопрепарату  (в переважній більшості «прихильниць» - в силу обставин), щоб надати їм змогу побувати в країні народження диво-продукту – Австрії,  і з висоти пташиного польоту насолодитися неймовірними краєвидами.

Не дивлячись на складну дорогу, емоції, отримані від польоту, були того варті!

Та не тільки розвагами єдиними. Спеціально для української групи було організовано тренінг в рамках Академії Амалгерол, де учасники мали змогу поринути у глиб фізіології рослин і ґрунтів та дізнатись, як саме відбуваються основні процеси живлення та розвитку в рослині, та як саме Амалгерол допомагає рослинам.

Окрім того, відбулася щорічна міжнародна конференція, присвячена препарату Амалгерол. Щороку на початку жовтня збираються спеціалісти з різних країн, діляться успішним досвідом та науковими дослідженнями по застосуванню Амалгерол на різних культурах у різних природньо-кліматичних зонах та умовах.

Сподіваємось, вже зовсім скоро цей міжнародний досвід стане у нагоді і в Україні!

Бонусом для гостей заходу стали захоплююча екскурсія по Відню та відвідини Польської столиці Варшави на зворотному шляху.

Натхненні новими знаннями та подорожжю, українські аграрії повернулись на рідну землю впроваджувати інновації у власних господарствах, тим самим посилюючи аграрний потенціал країни!

Разом до перемоги та високих врожаїв!