"САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН" ОГОЛОШУЄ ПРО ОНОВЛЕННЯ ЛОГОТИПУ ТА КОРПОРАТИВНОГО СТИЛЮ

Шановні клієнти та партнери!

Ділимося з вами гарною та важливою новиною! Ми оновили логотип та корпоративний стиль!

Ця зміна відображає оновлене бачення бізнесу, згідно з яким Корпорація Сумітомо прагне максимально задовольняти потреби аграріїв, надаючи їм інноваційні рішення для сталого розвитку сільського господарства.

Корпорація Сумітомо визначає сільське господарство як один із стратегічних напрямків розвитку людства. 

Новий дизайн логотипу являє собою кругле зображення, яке відображає нашу глобальну присутність та гармонійну співпрацю з сільгоспвиробниками в усьому світі. Помаранчевий колір окреслює світле майбутнє, нагадуючи сяюче сонце, а також повагу до нашого коріння, оскільки ми народжені в країні сонця, що сходить. Зелений листок символізує життя, підкреслює нашу увагу до сільського господарства, а також нашу непохитну турботу про навколишнє середовище, розробку й впровадження інноваційних та якісних продуктів для агровиробників і суспільства.

Компанія «Самміт-Агро Юкрейн» також оголошує перехід на новий корпоративний стиль та підтверджує, що ми рухаємось в одному напрямку із компаніями нашої групи, ретельно вивчаючи потреби аграріїв, постійно вдосконалюючись та впроваджуючи інноваційні рішення заради сталого розвитку сільського господарства, збільшення врожаїв та покращення життя людей.

З найкращими побажаннями,

Генеральний директор

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн»

Кожухар А.С.