Участь у щорічній зустрічі професійних садівників FtradeClub Apples (м. Дніпро)

FtradeClub Apples – щорічна зустріч професійних садівників, до якої ми радо приєдналися в цьому році!

18 серпня гостинні двері компанії «Сади Дніпра» (UApple) відкрилися для всіх бажаючих поспілкуватися про сучасні технологій в садівництві. Агровиробники, які приїхали з усіх регіонів України, поділилися власним досвідом у вирощування яблук, груш та черешні, отримали консультації від техекспертів та набули корисних зв’язків.

Родзинкою заходу стала прем’єра інноваційного японського фунгіциду МІГІВА, яку презентував наш провідний фахівець з садівництва Андрій Осиковий.

Хвороби, які атакували сади в цьому році – парша і борошниста роса – додали багато проблем садівникам, адже прийшлося посилити фунгіцидний захист, робити додаткові обробки, витрачати кошти. Тому новина про те, що на ринку України в наступному році з’явиться новий потужний фунгіцид з високими показниками ефективності та чудовим еко-профілем, була дуже очікуваною.

МІГІВА – це абсолютно унікальна діюча речовина іпфлуфеноквін (KINOPROL®), винайдена в Японії! 

Україна – це перша європейська країна, в якій зареєстровано фунгіцид МІГІВА!

Окрім того, ми поділилися з учасниками конференції позитивними результатами застосування новинки 2023 року – мідьвмісного інноваційного фунгіциду АРТЕМІКС. Деякі слухачі вже мали і власний досвід. Клієнти, які застосували Артемікс в садах в цьому році, відмічають потужну дію на паршу, плямистості та бактеріози, а також стійкість до змивання дощем, що було дуже важливо в цьому році.

Сподіваємось, МІГІВА та АРТЕМІКС стануть незамінними елементами інтенсивної технології захисту садів від хвороб!

Дякуємо всім за зустріч і бажаємо щедрих якісних врожаїв та прибутків!