АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС – ЕФЕКТИВНИЙ БІОСТИМУЛЯНТ ДЛЯ ЗЕРНОВИХ

Перший сезон застосування оновленого продукту АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС в Україні вже демонструє відмінну ефективність в посівах озимої пшениці.

Так, на Черкащині на базі господарства СТОВ «Дніпро» був закладений виробничий дослід, метою якого було вивчення впливу внесення АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС на розвиток рослин пшениці різних строків висіву.

На озимій пшениці з різними датами посіву 15 квітня 2022 року було внесено АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС у нормі 2,5 л/га.

Рослини пшениці сорт Авеню через 12 ДПО.  Посів: 18.10.21р. Внесення Амалгерол Ессенс: 15.04.2022р. (після кущення). СТОВ «Дніпро» , Черкаська обл.

Рослини пшениці сорт Авеню через 12 ДПО.  Посів: 01.11.2021р. Внесення Амалгерол Ессенс: 15.04.2022р. (після кущення). СТОВ «Дніпро» , Черкаська обл.

Завдяки внесенню АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС у нормі 2,5 л/га в фазу кущення пшениці, вже через 12 днів після внесення було помітно разючу різницю між обробленими та необробленими рослинами. Суттєво відрізнялись загальний стан рослин і, що найважливіше, розвиток кореневої системи та коефіцієнт кущення. При тому, це спостерігалось на ділянках незалежно від строку посіву. Так, на оброблених АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС рослинах більш раннього строку висіву коефіцієнт кущення був в 1,4 рази, а для більш пізнього - в 2,6 разів більший, ніж на контролі.

На сьогоднішній день рослини пшениці в більшості регіонів перейшли в фазу початку виходу в трубку. Під час проходження цієї фази рослиною відбувається формування колосу, зокрема закладка довжини колосу та кількості колосків в колосі. Тому і в цей період (в фазу початку виходу в трубку) для стимулювання розвитку колосу є доцільним застосування АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС.

Вплив обробки АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС у фазу початку виходу в трубку на врожайність озимої пшениці. Дані досліду: Інституту кормів, Вінницька обл. 2020 р.


Вплив обробки АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС у фазу початку виходу в трубку на врожайність озимої пшениці

Згідно результатів дрібноділянкових досліджень «Самміт-Агро Юкрейн» у 2020 році внесення АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС в фазу початку виходу в трубку дає змогу отримати прибавку у врожайності від 0,83 до 0,95 т/га. Прибавка врожайності може коливатись залежно від конкретних умов поля, але вплив АМАЛЕГРОЛ ЕССЕНС на розвиток рослини та, відповідно, врожайність є завжди позитивним.

У фазу прапорцевого листа - колосіння пшениці внесенням АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС досягається:

  •  протидія стресам;
  •  активація росту рослини та кореневої системи;
  • покращення зав’язування та наливу зерна.

АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС сумісний із більшістю гербіцидів, фунгіцидів та інсектицидів. Перед застосуванням препарату бажано провести тест на хімічну сумісність та уважно прочитати етикетку.

Норма застосування АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС для внесення в процесі вегетації становить 2,0-2,5 л/га.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.