АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС – УНІКАЛЬНИЙ БІОПРЕПАРАТ ДЛЯ ПРОТИДІЇ СТРЕСАМ

У березні та квітні 2022 в Україні спостерігалася контрастні погодні умови. Було зафіксовані тривалі періоди як дуже теплої, так і дуже холодної погоди.

Так, згідно даних «Укргідромецентру», друга декада березня була найхолодніша за весь період,  починаючи з 1991 року, а третя декада була однією із найтепліших за останні роки. На початку та в кінці квітня майже по всій території України спостерігались заморозки, які також традиційно очікуються на початку травня.

Різкі коливання температур негативно впливають на загальний стан та швидкість розвитку як озимих, так і ярих культур. Крім того, часто на полях спостерігаються наслідки негативного впливу на рослини від застосування гербіцидів, особливо на соняшнику, кукурудзі та сої. Це призводить до пригнічення рослин, затримки їх розвитку та втрати врожайності.

Як можна нівелювати ці фактори?

Для активації росту рослин, протидії заморозкам, стресам, спричиненими коливанням температур та застосуванням пестицидів, рекомендуємо інноваційний препарат АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС.

АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС – це мультифункціональний біостимулянт  та антистресант з комплексом біологічних діючих речовин. Препарат містить в своєму складі екстракти рослин, морських водоростей, органічний вуглець, фітогормони, доступний азот та калій. 

Препарат підвищує імунітет рослини до хвороб та проявляє синергізм при застосуванні із фунгіцидами.

АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС відновлює життєдіяльність рослин природним способом, на клітинному рівні активуючи основні біологічні процеси, що сприяють розвитку культури. При використанні цього біопродукту в рослині активується утворення нових клітин, рослина швидше виходить із критичного стану та відновлюється після ушкодження. Крім того, препарат впливає не лише на вегетативну масу рослини, а й сприяє розвитку кореневої системи. Потрапляючи в ґрунт, АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС стимулює його мікрофлору та покращує структуру ґрунту.

АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС може застосовуватись за нестабільних погодних умов та середньодобової температури повітря від +5°С.

АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС сумісний із більшістю гербіцидів, фунгіцидів та інсектицидів. Перед застосуванням препарату бажано провести тест на хімічну сумісність та уважно прочитати етикетку.

Норма застосування для внесення в процесі вегетації становить 2,0-2,5 л/га.

АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС, згідно досліджень проведених «Самміт-Агро Юкрейн», забезпечує прибавку у врожайності:

  • кукурудзи  - 0,7-1,5 т/га,;
  • пшениці  - 0,5-1 т/га;
  • ріпаку 0,4-0,9 т/га; 
  • соняшнику 0,1-0,6 т/га; 
  • сої 0,1-0,3 т/га. 

Такі прибавки врожаю повністю забезпечують окупність застосування АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС.

Наразі найбільш актуальним є застосування АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС на озимому ріпаку. Препарат можна додати до бакової суміші з інсектицидами, обробки якими проводяться у фазу бутонізації-початок цвітіння, а також на озимій пшениці та ячменеві, де внесення можна поєднати із фунгіцидними обробками.

Зміцнення і захист рослин ріпаку від стресу

Залежно від розвитку восени і погодних умов взимку, рослини ріпаку можуть бути більше або менше ослаблені навесні. АМАЛГЕРОЛ / АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС стимулює початок росту ріпаку і обмін речовин навесні. Ріпак швидше відновлюється після стресової події (лікувальна дія), а також краще захищений від стресу (профілактична дія). Таким чином, пізні весняні заморозки не можуть зашкодити ріпаку.

Прискорення формування стручків

АМАЛГЕРОЛ / АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС містить амінокислоти та органічний калій, які прискорюють ріст ріпаку та покращують плодоношення.

Стручки формуються раніше, а чим раніше починається асиміляція в стручку, тим вище буде врожай. Оптимальне функціонування метаболізму забезпечує високий вміст олії та збільшує кількість стручків на рослину.

Тож застосування АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС гарантовано покращує якісні та кількісні показники врожайності. Спробуйте і переконайтесь на своїх полях!

За більш детальною інформацією, будь ласка звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.