БАЛАЗО – НАДІЙНИЙ ІНСТРУМЕНТ ПРОТИ ШКІДНИКІВ В САДУ – ЗЗР ДОСТУПНІ НА СКЛАДАХ

Найближчими днями в Україні почнеться відновлення вегетація плодових дерев. В садах вже помітні перші шкідники, що вийшли із зимівлі, а із підвищення температури зростатиме їх чисельність та видовий склад.

Для контролю шкідників в цей період, ми рекомендуємо застосувати препарат БАЛАЗО -  інсекто-акарицид з діючою речовиною біфентрин, що має потужну контактно-шлункову дію.

БАЛАЗО застосовується в період від фази мишачого вушка до початку цвітіння яблуні проти казарок, букарок, яблуневого квіткоїда, яблуневої галиці, рухомих стадій кліщів та зниження чисельності попелиць. Після цвітіння препарат ефективний проти гусені яблуневої плодожерки, гусені листокруток, молей та значно знижує чисельність попелиці.

Рекомендована норма застосування БАЛАЗО становить 0,5 л/га.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

БАЛАЗО сумісний з більшістю пестицидів, стимуляторів росту та добрив, окрім лужних. Однак у кожному конкретному випадку компоненти суміші слід перевіряти на сумісність.

Для досягнення найвищої ефективності обробки слід забезпечити достатнє і рівномірне покриття крони. Норма витрати робочого розчину зазвичай складає 800 – 1000 л/га.

Максимальна ефективність препарату БАЛАЗО досягається, якщо обробку проводити у вечірні або ранкові години за температури повітря від +15 °С до +22 °C.

Для покращення покриття рослини робочим розчином та підвищення стійкості до змивання, а також для контролю кліщів, до робочого розчину слід додавати ад’ювант ВАЙС ПРО (0,1 % розчин).

Препарати доступні для відвантаження зі складів «Самміт-Агро Юкрейн».

За більш детальною інформацією, будь ласка звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.