БІОЛОГІЧНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ СУНИЦІ ВІД ХВОРОБ

Кожний сонячний день наближає нас до літа, а разом з тим на прилавках магазинів все більше з’являється свіжих овочів та ягід. Серед них і суниця, яку вже сьогодні можна зустріти на кожному великому ринку та в магазинах. Наразі це суниця із плівкових теплиць чи закордонна ягода, але незабаром очікуємо на ягоди із відкритого ґрунту.

Цікаво, що суниця - це саме та ягода, яка об’єднує інтереси як виробників, так і споживачів. Споживач зацікавлений в отриманні свіжої, смачної та безпечної ягоди за помірною ціною, а виробник  - в отриманні високого врожаю, який би добре зберігався, мав транспортабельний, привабливий вигляд та відповідав всім критеріям безпеки, адже ягоду в свіжому вигляді споживають і діти, і дорослі.

Допомогти у вирішенні цього завдання може грамотно побудована система захисту суниці від хвороб та шкідників, яка базується на застосуванні біологічних, безпечних для людей препаратів.

Сіра гниль (Botrytis cinerea)

Однією із найбільш шкодочинних хвороб, яка найбільше дошкуляє при вирощуванні суниці і може звести нанівець всю працю фермера, є сіра гниль

Застосування хімічних фунгіцидів може призвести до накопичення токсичних залишків в ягоді та навіть негативно впливати на її смак.

Відмінним рішення стане включення в систему захисту біологічного фунгіциду БЕСТКУР.

БЕСТКУР є на 100% біологічним та сертифікованим до застосування в органічному землеробстві. До його складу входять екстракти гіркого апельсину (Citrus reticulata & Citrus aurantium), препарат не містить ніяких токсичних для людей компонентів, є безпечним для навколишнього середовища та бджіл.

За умови попередніх обробок хімічними фунгіцидами під час цвітіння, препарат забезпечує 70-90% ефективності, в залежності від погодних умов і стану насаджень. 

Крім того, БЕСТКУР значно зменшує відсоток уражених ягід під час зберігання та реалізації продукції у свіжому вигляді.

Норма застосування становить 1,0-1,5 л/га.

БЕСТКУР може бути застосований в період росту та дозрівання ягід. Обробку можна проводити навіть після кожної вибірки ягід, оскільки препарат є безпечним. Ягоди можуть споживатися вже на наступний день після обробки.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.