ЕФЕКТИВНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ КУКУРУДЗИ ВІД БУР'ЯНІВ!

Незабаром у всіх регіонах України розпочнеться посів кукурудзи.

Дружні сходи культури і чисті від бур'янів міжряддя - актуальні завдання для отримання високої врожайності в 2023.

Для сільгоспвиробників доцільність використання гербіцидів у посівах кукурудзи на сьогоднішній день є економічно доведеною, а пріоритетами для агронома традиційно є надійність обраних гербіцидів та зниження кратності обробок для економії ресурсів.

Для вирішення поставлених задач спеціалісти «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують включити у систему захисту кукурудзи гербіцид МІСКОРН БТ із нормою застосування 0,15-0,35 л/га.

Це препарат на основі діючої речовини мезотріон, який, крім чітко вираженої страхової дії, має потужну ґрунтову дію проти комплексу бур’янів. Додатковою перевагою гербіциду є гнучке вікно застосування - від 3 до 8 листків кукурудзи.

МІСКОРН БТ є високоефективним проти широкого спектру однорічних дводольних бур’янів, серед яких амброзія полинолиста, лобода біла, гірчак (види), падалиця соняшнику, в т.ч стійка до ІМІ та сульфонілсечовин, нетреба звичайна, канатник Теофраста, дурман звичайний, паслін чорний тощо. Препарат пригнічує багаторічні види бур’янів: ваточник сирійський, осот види, берізка польова. Також МІСКОРН чудово контролює падалицю соняшнику.

Для забезпечення рівномірного покриття поверхні бур’янів робочим розчином до бакової суміші гербіциду МІСКОРН рекомендується додати ад’ювант ОЛЕМІКС з нормою 0,5-1,0 л/га.

Крім того, МІСКОРН є відмінним партнером для бакових сумішей.

Для розширення спектру дії проти однорічних та багаторічних злакових бур’янів в посівах кукурудзи рекомендується додати до бакової суміші гербіцид САМСОН СУПЕР у нормі 0,75 л/га.

САМСОН СУПЕР - це  японський препарат найвищої якості, що має нову унікальну формуляцію згідно найвищих європейських стандартів та покращений рівень безпеки для навколишнього середовища та операторів, котрі працюють в полі. Препарат сумісний з більшістю пестицидів та м'який для культури.

Широкий спектр контролю та ґрунтова дія проти наступних хвиль бур’янів дозволять захистити ваші посіви від дводольних видів бур’янів за одну гербіцидну обробку.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників "Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.