ФАЗА РОЗВИТКУ ПЛОДІВ – ЧАС ВНОСИТИ ЦИТОГРОВЕР!

На більшій частині території України зерняткові культури, а саме яблуня та груша, закінчили цвітіння та знаходяться у фазі розвитку плодів. Молоді плоди яблук, в залежності від сортів, зараз вже сформували центральний плід розміром 8-12 мм. Це саме той час, коли клітини в молодих плодах активно діляться і закладається потенціал майбутнього врожаю.

Цей період є найкращим для застосування препарату на основі цитокінінів, щоб стимулювати більш активний поділ клітин.

«Самміт-Агро Юкрейн» рекомендує ЦИТОГРОВЕР - регулятор росту плодів на основі цитокінінів, амінокислот та поживних елементів.

Норма застосування препарату для збільшення поділу клітин складає 0,2 л/га. Препарат можна застосовувати аж до досягнення плодом розміру 18мм, тобто, до того моменту, коли будуть закладатися плодові бруньки на наступний рік.

Крім того, в той самий час (коли центральний плід має розмір 8-12мм) ЦИТОГРОВЕР успішно може бути застосований для хімічного проріджування зав’язі на чутливих сортах.

Ця операція проводиться за умови формування надлишкової зав’язі, та в садах, що не постраждали від сильних зимових морозів та весняних заморозків, адже ослаблені рослини можуть додатково скинути зав’язь.

До такої операції слід підходити дуже виважено і провести її препаратом ЦИТОГРОВЕР можна лише один раз за сезон!

Норма застосування ЦИТОГРОВЕР для хімічного проріджування зав’язі складає 0,25-0,4 л на 100 л води із середньою витратою робочого розчину 600- 800 л/га.

Норма застосування сильно залежить від сортової чутливості та стану рослин. А ефективність роботи напряму залежить від погодних умов, в основному від вологості та температури повітря, яка має бути не менше +15…+18°С.

Будь-ласка, перед застосуванням уважно прочитайте інструкцію, а також проконсультуйтесь з нашим провідним спеціалістом із садівництва!

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до регіонального представника «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні!

Автор: Андрій Осиковий, Провідний спеціаліст з садівництва, Керівник Центрального регіону

+38 (050) 469-39-33

andriy.osykovyy@summit-agro.com.ua