КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ КУКУРУДЗИ ВІД БУР’ЯНІВ БЕЗ ПЕРЕПЛАТ – ЗЗР ДОСТУПНІ НА СКЛАДАХ

Сьогодні перед агровиробниками постає питання: як надійно та без переплат захистити кукурудзу від бур’янів в умовах обмежених ресурсів, зокрема нестачі ґрунтових гербіцидів.

Компанія «Самміт-Агро Юкрейн» пропонує застосувати бакову суміш оригінальних препаратів:

ДІКАФЛОР (0,25 л/га) + САМСОН СУПЕР (0,6-0,75 л/га) + ОЛЕМІКС (0,5-1,0 л/га)

ДІКАФЛОР (дикамба, 422 г/л + флорасулам, 18 г/л) є високоефективним гербіцидом проти комплексу дводольних бур’янів: амброзія, лобода, берізка польова, падалиця соняшника стійка до сульфонілсечовин та імідазолінонів, види осотів, види гірчаків, нетреба полинолиста, дурман звичайний, тощо.

Крім того, ДІКАФЛОР має широке вікно застосування - від 3 до 7 видимих листків кукурудзи (BBCH 13-17).

САМСОН СУПЕР (нікосульфурон, 60 г/л) – це оригінальний японський грамініцид, що базується на передовій олійній формуляції.

Для підсилення гербіцидної дії ДІКАФЛОР проти перерослих бур’янів, у тому числі із потужним восковим нальотом, варто до бакової суміші додати ад’ювант ОЛЕМІКС у нормі 0,6-1,0 л/га.

ОЛЕМІКС містить високоочищену мінеральну олію 84% та комплекс сурфактантів 16%.

На відміну від інших ад’ювантів, що є на ринку, ОЛЕМІКС комбінує в собі властивості, як прилипача, так і розповсюджувача робочого розчину, що дає можливість в кінцевому результаті підвищити ефективність страхових гербіцидів проти бур’янів на 10-20%.

Нагадуємо, що продукти на основі 2,4-Д не рекомендується застосовувати в баковій суміші із препаратами на основі діючих речовин нікосульфурон та римсульфурон. Їх спільне застосування знижує ефективність суміші проти злакових бур’янів. ДІКАФЛОР не має жодних подібних обмежень, що дозволяє за один прохід обприскувача комплексно захистити культуру без втрати ефективності проти бур’янів.

Препарати доступні для відвантаження зі складів «Самміт-Агро Юкрейн».

За більш детальною інформацією, будь ласка звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.