КОНТРОЛЬ ДРІБНИХ ШКІДНИКІВ БЕЗ ПЕСТИЦИДІВ

Літня пора у кожного фермера традиційно пов’язана із контролем шкідників, котрі із підвищенням температури повітря масово розвиваються та ушкоджують всі культурні рослини. Також, влітку починають дозрівати ягоди, овочі та фрукти, які в свою чергу масово пошкоджуються шкідниками. Крім того, фермеру необхідно виростити «чистий» врожай без залишків пестицидів, адже плодово-овочева продукція в більшості випадків споживається свіжою, одразу так би мовити "із лану до столу".

Цього року в українських господарствах вже відмічено сильний розвиток попелиць різних видів на всіх культурах: як на польових, так і на плодово-овочевих, отримано перші неприємні «дзвіночки» про велику чисельність трипсів на овочах і, звичайно, очікується, що в засушливих умовах будуть прогресувати кліщі.

Тож фермерам варто підготуватися і підібрати дієвий засіб, який би був з однієї сторони максимально ефективним, а із іншої максимально безпечним для споживачів свіжої плодово-овочевої продукції.

І такий засіб є!

СІЛКЕР - інноваційний засіб для фізичної іммобілізації шкідників, що складається з суміші силіконових полімерних сполук.  

СІЛКЕР є безпечною альтернативою хімічним засобам захисту рослин (інсектицидам та акарицидам), але має біологічну активність на тому ж рівні, що й традиційні засоби!

Препарат ефективно контролює павутинних кліщів, білокрилок, личинок щитівок, попелиць, трипсів, листоблішок та має надзвичайно широкий спектр застосування. Застосовується на плодових деревах, ягідних, овочевих, зернових культурах, декоративних деревах і чагарниках.

СІЛКЕР може бути використаний у бакових сумішах з хімічними засобами захисту рослин.

СІЛКЕР має контактну дію на шкідників і діє на них дуже швидко. Більшість дрібних шкідників, на які потрапив препарат, гинуть протягом 1 години, а окремі види попелиць гинуть протягом перших 5-10 хв. Після обробки розчином препарату на чутливих шкідниках утворюється полімерна сіткоподібна структура, яка впливає на важливі функції їх життєдіяльності: обмежує рух, блокує дихання та ускладнює харчування на рослині. Кліщі, як найдрібніші шкідники, дуже чутливі до дії  СІЛКЕР


Препарат є повністю безпечним для людей і споживати плоди із оброблених рослин можна вже на наступний день.

Для контролю попелиць та кліщів на плодових деревах СІЛКЕР слід застосовувати з нормою витрати 0,12-0,15 % розчин, на овочевих культурах норма застосування варіюється від 0,05 до 0,15% розчину, в залежності від виду шкідника та культури на якій застосовується препарат.

Детально про СІЛКЕР та норми внесення на різних культурах: 

http://www.summit-agro.com.ua/product/zagalnij-katalog-produktiv/silker-ke

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.