РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО КОНТРОЛЮ СТРЕСІВ ТА ВІДНОВЛЕННЯ РОСЛИН (травень 2018)

Враховуючи стресові ситуації на полях України, а саме: високі температури, посуха, різкий перепад денних та нічних температур, а також пестицидні стреси, дуже актуальним стає питання відновлення, стимулювання росту та розвитку рослин.

Компанія «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» пропонує новий біопрепарат АМАЛГЕРОЛ, ЕВ.

АМАЛГЕРОЛ, ЕВ – унікальний біостимулянт  та антистресант з комплексом біологічних діючих речовин, що не має аналогів в Україні.  Містить рослинні екстракти та ефірні олії більше ніж із 40 видів рослин та морських водоростей.

АМАЛГЕРОЛ, ЕВ – продукт, що відновлює життєдіяльність рослин природним способом, на клітинному рівні активуючи основні біологічні процеси, що сприяють розвитку культури. При використанні продукту АМАЛГЕРОЛ, ЕВ в рослині активується утворення нових клітин, рослина швидше виходить із критичного стану та відновлюється після ушкодження. Крім того, препарат впливає не лише на вегетативну масу рослини, а, рухаючись системно, сприяє розвитку кореневої системи, попадаючи в ґрунт стимулює його мікрофлору та покращує структуру ґрунту.

Озима пшениця, ТОВ "Агроінвест" (Тернопільська обл.). Норма: 3,0 л/га. Фаза: вихід у трубку

Залежно від ситуацій, АМАЛГЕРОЛ, ЕВ можна застосовувати з різними нормами.

  • При ушкодженні посівів пестицидами, потрібно у найкоротший час внести амалгерол, ев з нормою 3 л/га однократно, або двократно по 2 л/га (з інтервалом 1 тиждень).
  • У випадку прогнозування настання нічних весняних заморозків, амалгерол, ев потрібно застосувати з нормою 3 л/га за 2 доби до можливого ураження. 
  • Якщо рослина знаходиться в несприятливих погодних умовах викликаних посухою, високими температурами, різкими перепадами температур, то застосування продукту АМАЛГЕРОЛ, ЕВ сприятиме підвищенню імунітету, стійкості рослин до даних умов та більш швидкому виходу із стресу.

АМАЛГЕРОЛ, ЕВ – це біостимулянт та антистресант нового класу, що виготовляється в Австрії та широко використовується у країнах Європи.  Він є чудовим інструментом  для відновлення рослин після стресів та підвищення врожайності.

АМАЛГЕРОЛ, ЕВ – 100% натуральний продукт, що придатний для використання в органічному землеробстві та має відповідний сертифікат «Органік Стандарт» в Україні.