КОНТРОЛЬ ВОВЧКА ТА БУР’ЯНІВ НА СОНЯШНИКУ – ЗЗР ДОСТУПНІ НА СКЛАДАХ

Українські аграрії активно готуються сіяти соняшник.

Враховуючи дефіцит та високі ціни на ґрунтові гербіциди, додаткової актуальності цього сезону набули післясходові гербіциди, котрі є більш гнучкими до погодних факторів. Тож, фермеру потрібно знайти оптимальне рішення для контролю бур’янів у посівах, при тому не переплачуючи додаткові кошти.

Таким рішенням для соняшнику стійкого до імідазолінонів є гербіцид ІМАМЕКС на основі імазамоксу.

Препарат має як ґрунтову, так і страхову дію проти однорічних дводольних та злакових бур’янів. Крім того, ІМАМЕКС ефективно контролює вовчок соняшниковий в зонах його розповсюдження.

Норма застосування: 1,0-1,2 л/га.

При виборі часу для внесення потрібно орієнтуватись на фазу розвитку бур’янів. Оптимальний період внесення: дводольні бур’яни у фазі 2-4 справжні листки, злакові - до 3-х листків. В такому випадку слід застосувати ІМАМЕКС із нормою 1,0 л/га. 

У разі переростання бур’янів, або ж якщо є ризик заселення вовчком соняшниковим, варто використовувати норму 1,2 л/га.

Для кращого покриття бур'янів робочим розчином й підвищення поглинання препарату, рекомендуємо додавати до бакової суміші ад'ювант ОЛЕМІКС із нормою 0,8-1,0 л/га.

Важливою особливістю ІМАМЕКС є швидкий розпад у ґрунті, особливо в порівнянні з препаратами на основі імазапіру та імазетапіру. Тому на полі, де застосовувався ІМАМЕКС, вже у цьому ж році через 4 місяці можна сіяти озимі жито та пшеницю без обмежень.

Препарат доступний для відвантаження зі складів «Самміт-Агро Юкрейн».

За більш детальною інформацією, будь ласка звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.