ЧИСТІ МІЖРЯДДЯ В ПОСІВАХ КУКУРУДЗИ – ОБИРАЄМО НАДІЙНИЙ ГЕРБІЦИД!

Кукурудза є однією з найпоширеніших культур у світі. Оптимальний час для її посіву визначається з урахуванням кліматичних умов та характеристик ґрунту регіону.

Зазвичай аграрії орієнтуються на кінець квітня-початок травня, але цього року, враховуючи надзвичайно стрімке потепління, в деяких регіонах вже розпочали сівбу.

Отже, слід ретельно підготуватися захищати вашу кукурудзу від шкодочинних об’єктів, передусім бур’янів, що за неналежного контролю активно конкуруватимуть з культурою за поживні елементи та вологу.

«Самміт-Агро Юкрейн» має у своєму портфоліо високоефективний гербіцид, що здобув прихильність українських аграріїв завдяки своїй потужній дії на широкий спектр бур’янів та лояльність до культури.

В чому ж полягає особливість дії цього препарату, зокрема у посівах кукурудзи?

АСТРЕЛ МАКС складається з двох гербіцидних діючих речовин із різним механізмом дії, які забезпечують потужну контактну та тривалу ґрунтову дію на бур’яни.


Завдяки цьому, в більшості ситуацій вдається притримуватись філософії «вніс і забув».

Крім того, важливим компонентом препарату є антидот у його складі, що забезпечує безпеку для культури як при ґрунтовому, так і при страховому застосуванні (фото 1).

Фото 1. Фаза застосування ВВСН 13-14 30 ДПО. Польща, Гожевко, Вінна Гура, 2022р.

Важливо, що АСТРЕЛ МАКС не має жодних обмежень в сівозміні, і це є значною перевагою препарату перед більшістю популярних гербіцидів в посівах кукурудзи.

Препарат має широке вікно застосування, може застосовуватись, як ґрунтово, так і післясходово до фази 4 листків, а це орієнтовно 25-35 днів.

Найбільш широкий перелік бур’янів АСТРЕЛ МАКС контролює за ранньо післясходового застосування - це орієнтовно фаза 2-3 листки у культури.

АСТРЕЛ МАКС ефективний проти цілого спектру дводольних бур’янів: амброзія полинолиста, лобода біла, види гірчаку, щириця загнута, канатник Теофраста, види мишію та плоскуха звичайна (фото 2).

Фото 2. Фаза внесення: 2-3 листки кукурудзи 40 ДПО. Зволоження ґрунту на момент внесення: нормальне. Локація: Польща, Гожевко, 2022р.

За післясходового застосування спектр контролю розширюється, зокрема, нетребою звичайною та падалицею соняшнику як традиційного, так і гібридів, стійких до імідазолінонів та трибенурон-метилу.

Тому найкращим часом для внесення продукту АСТРЕЛ МАКС є саме ранньо післясходове застосування, коли бур’яни знаходяться в фазі сім’ядолі - 2 справжні листки, або орієнтовно фаза 2-3 листків у культури.

Значною перевагою є те, що АСТРЕЛ МАКС має стабільну страхову ефективність проти злакових бур’янів навіть за незначного їх переростання.

АСТРЕЛ МАКС демонструє стабільну ефективність на всіх типах ґрунтів (фото 3) та різних погодних умов, в тому числі посушливих (фото 4).

Фото 3. Фаза внесення: 3-4 листки кукурудзи 30 ДПО. Зволоження ґрунту на момент внесення: добре. Локація: Польща, Вінна Гура, 2022р.
Фото 4. Фаза внесення: 3-4 листки кукурудзи 30 ДПО. Зволоження ґрунту на момент внесення: сухий. Локація: Польща, Радлін, 2022р.

Тож, рекомендуємо вам застосувати АСТРЕЛ МАКС – універсальний інструмент в посівах кукурудзи, який підходить під умови всіх регіонів України, забезпечує чисті міжряддя та дозволяє отримати високий врожай.

Норма застосування на кукурудзі: 3,5 л/га.

За умови ґрунтового застосування для покращення рівномірності нанесення робочого розчину на поверхню ґрунту, підсилення дії гербіциду на бур’яни за складних погодних умов та подовження періоду захисної, рекомендуємо додати до бакової суміші спеціальний ґрунтовий ад’ювант РОУБЕК.

Рекомендована бакова суміш:

АСТРЕЛ МАКС (2,8-3,5 л/га) + РОУБЕК (0,2-0,4 л/га)

Нагадуємо також про безпеку роботи із гербіцидами. Це надзвичайно важливо весною, коли аграрії переходять обприскувачем із внесення ґрунтових гербіцидів до страхових або навіть до фунгіцидних та інсектицидних обробок.

Йдеться про якісно вимитий обприскувач.

Для того, щоб уникнути можливих проблем із опіками рослин при переході з культури на культуру, необхідно якісно вимити обприскувач із використанням спеціального миючого засобу для очищення обприскувачів.

Рекомендуємо 0,5% розчин СЕНДАЙ.

Подбайте про якісний та безпечний захист своїх посівів!

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників "Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.