НУРСПРЕЙ – УНІКАЛЬНЕ РІШЕННЯ ПРОТИ ПОСУХИ!

У травні в багатьох регіонах України у зв'язку з відсутністю істотних опадів, низькою відносною вологістю повітря та вітряною погодою відбувалося швидке висихання верхніх шарів ґрунту. Запаси продуктивної вологи орного шару ґрунту суттєво понизилися, хоч і залишалися на більшості площ на достатньому та оптимальному рівнях.  На площах із слабко зволоженим верхнім шаром ґрунту відбувалась затримка сходів кукурудзи та соняшнику.

Як ми бачимо, посушливі погодні умови травня 2022 вже на ранньому етапі впливають на розвиток сільськогосподарських культур. А незабаром прийдуть літні місяці із традиційною спекою що додатково негативно впливатиме на розвиток рослин.

Як відомо, кукурудза та соняшник є досить чутливим культурами до спеки та посухи. Втрати врожайності внаслідок впливу таких явищ сягають від 10 до 60 %. Особливо чутливими рослини є під час проходження генеративних фаз та періоду дозрівання.

Тож, надзвичайно важливим є питання, як знизити вплив гідротермальних стресів на культури, зберегти закладений потенціал врожайності та отримати максимальний прибуток з гектара.

Спеціалісти «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують застосувати унікальний біоактиватор рослин НУРСПРЕЙ, який призначений для управління термальним та водним стресом.

НУРСПРЕЙ - це натуральний продукт на основі запатентованої сигнальної молекули з унікальним механізмом дії, який активує у оброблених рослин внутрішні механізми стійкості до спеки та нестачі вологи.

Рослини, оброблені НУРСПРЕЙ, завчасно активують внутрішні механізми протидії стресу та значно легше переносять її наслідки, швидше відновлюються.

Минулого сезону були проведені масштабні польові дослідження препарату в різних ґрунтово-кліматичних умовах на всій території України. В результаті було зафіксовано значні прибавки у врожайності як у посушливих умовах південної України, так і традиційно вологіших умовах західної України.

Так, середня прибавка врожаю, в цілому по країні в 2021 році, в розрізі культур сягала:

  • соняшнику 2,2 ц/га (7,2 %)
  • кукурудзи 5,2 ц/га (5,8 %)
  • сої 2,8 ц/га ( 6,3 %).
Рис.1 Покращений тургор рослин соняшника через 13 ДПО

Варто відзначити, що ефективність внесення НУРСПРЕЙ була помітна неозброєним оком. Рослини соняшнику, кукурудзи та сої виглядали зеленішими, краще протистояли високим температурам, довше зберігали листовий апарат (Рис.1 та Рис. 2). 

Внесення НУРСПРЕЙ є технологічно зручним завдяки відмінній сумісності з баковими компонентами, зокрема мікродобривами, фунгіцидами та іншими біопродуктами.

Рис. 2 Триваліше збереження листового апарату кукурудзи, краще запилені та більш виповнені качани через 69 ДПО

Більше того, НУРСПРЕЙ активує антиоксидантні, фунгістатичні та детоксикаційні властивості в рослині, що дає можливість рослині краще протидіяти хворобам в синергізмі з фунгіцидами, а також знижувати фітотоксичний вплив деяких засобів захисту рослин.

РЕКОМЕНДОВАНІ БАКОВІ СУМІШІ:

ЗАСТОСУВАННЯ НА СОНЯШНИКУ 🌻
ЗАСТОСУВАННЯ НА КУКУРУДЗІ 🌽
У фазу 3-4 пари справжніх листків соняшнику:
 ТОПСІН-М (1,2-1,4 л/га) + НУРСПРЕЙ (1,0 л/га)
У фазу 8-10 листків кукурудзи:
ГЛОРІ (1,5-2,0 кг/га) + НУРСПРЕЙ (1,0 л/га)
КАЙШІ (2,0-3,0 л/га) + НУРСПРЕЙ (1,0 л/га)
У фазу «зірочки» соняшнику:
ЯМАТО (1,5 л/га) +НУРСПРЕЙ (1,0 л/га)
ЗЕПАН (0,8 л/га) +НУРСПРЕЙ (1,0 л/га)
У фазу початок викидання волоті кукурудзи:
ГЛОРІ (1,5-2,0 кг/га) + НУРСПРЕЙ (1,0 л/га)
КІНАКТИВ ІНІШІАЛ 
(1,0-2,0 л/га) + НУРСПРЕЙ (1,0 л/га) 


За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.