ОБРОБКА САДУ ПІСЛЯ ЦВІТІННЯ ПРОТИ КОМПЛЕКСУ ХВОРОБ

В сучасних інтенсивних садах в Україні досить широкий асортимент сортів яблук, що в певній мірі ускладнює роботу із контролем хвороб. Як відомо, основними хворобами, на які націлені захисні заходи, є парша та борошниста роса. Проте останнім часом на окремих сортах в літній час прогресують різні види плямистостей, особливо на таких сортах, як Голден та його клони, Гала, Муцу та інші. 

На груші все частіше після цвітіння прогресують іржа та бактеріальний опік.

Борошниста роса та парша на яблуні. Вінницька обл. Дата: 24.05.2022р.

З метою контролю цих хвороб спеціалісти «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують застосувати бакову суміш фунгіцидів МАНЗАТ та ЮТАКА

Контактний фунгіцид МАНЗАТ, що містить діючу речовину манкоцеб, чудово працює проти парші, має гарний вплив на різні види плямистостей, має побічну дію на бактеріози та стримує розвиток іржі на груші. Крім того, Zn та  Mn, що входять до складу діючої речовини, є додатковим елементом поакореневого живлення. 

Системний лікувальний фунгіцид ЮТАКА контролює широкий спектр хвороб, має гарну дію на паршу та плямистості, а також потужну дію на борошнисту росу.

Рекомендована бакова суміш: 

Якщо в вашому саду є велика загроза розвитку бактеріального опіку, обов’язково потрібно застосувати спеціальний бактерицид КАЗУМІН, попередньо проконсультувавшись про його умови застосування з регіональним представником або технічним експертом «Самміт-Агро Юкрейн».

Також в цей період для посилення розвитку листового апарату та молодої зав’язі рекомендуємо використовувати біостимулянти: АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС, КАЙШІ чи КІНАКТИВ ФРУТ.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.