ПІДГОТОВКА ДО ПОСІВНОЇ КАМПАНІЇ: ПРОТРУЄННЯ НАСІННЯ – ЗЗР ДОСТУПНІ НА СКЛАДАХ

Незважаючи на всі складнощі, посівна компанія в регіонах України, де це можливо, незабаром розпочнеться.

Цього сезону, в багатьох господарствах буде суттєво відкоригована структура посівних площ - в сторону збільшення площ під горох, ярий ячмінь, пшеницю, овес та просо.

Відомо, що для забезпечення вдалого старту та захисту від хвороб, котрі переносяться насінням та зимують на рослинних рештках або у ґрунті, необхідно проводити обробку насіння протруйниками.

Інформуємо вас, що доступним для поставок в сільськогосподарські підприємства є препарат ВІНЦИТ 050 SС, КС – надійний, високоефективний, двокомпонентний протруйник для використання на широкому спектрі культур.

ВІНЦИТ 050, окрім зернової групи (пшениця, ячмінь, овес) зареєстрований для використання на гороху, соняшнику, а також може бути використаний для обробки насіння сої.

ВІНЦИТ 050 (флутріафол 25 г/л + тіабендазол 25 г/л) викорінює ґрунтову й насіннєву інфекції (кореневі та прикореневі гнилі, хвороби колеоптеле, пліснявіння насіння, комплекс сажкових хвороб), стримує аерогенне ураження рослин на ранніх етапах росту сітчастою плямистістю, ринхоспорізом, септоріозом.

Для покращення схожості, енергії проростання та кращого розвитку кореневої системи рослин ми рекомендуємо при протруюванні додавати біостимулянт АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС, РК. У такому випадку ад’юванти додавати до бакової суміші не потрібно - АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС має властивості ад’юванту.

Рекомендована бакова суміш:

ВІНЦИТ 050 (1,5-2,0 л/т) + АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС (1,5-2,5 л/т)

За більш детальною інформацією, будь ласка звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.