ПРОМИВАННЯ ОБПРИСКУВАЧА ТА КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ВОДИ

З початком весни відновлюється період застосування пестицидів, а разом з тим постає питання підготовки обприскувача до роботи. Це надзвичайно важливий захід, до якого потрібно ставитись з високою відповідальністю. Не слід нехтувати правилами промивки обприскувача, щоб не пошкодити культури при наступних обробках, а обладнання для обприскування служило довго й виконувало свої функції належним чином.

Чому важливо промивати обприскувач?

  • Залишки пестицидів та інших речовин можуть пошкодити чутливі культури під час наступних обробок (наприклад, після застосування гербіциду ПЛЕДЖ (флуміоксазин), або при переході від застосування ґрунтових гербіцидів до обробок ріпаку і пшениці по вегетації та ін.
  • Промивка оприскувача водою або за допомогою інших, не призначених для цього речовин, часто не дає бажаного результату , що призводить до технологічних зупинок.
  • Залишання обприскувача на зберігання без якісної промивки може сприяти виходу з ладу дорогого обладнання.

Компанія «Самміт-Агро Юкрей» пропонує застосувати спеціальний очищувач обладнання для обприскування від залишків пестицидів та агрохімікатів - СЕНДАЙ.

СЕНДАЙ – це спеціально розроблений засіб для очищення обприскувачів, готовий до застосування, який полегшує і пришвидшує  процес обприскування. 

Продукт застосовується в концентрації 0,5% від кількості води, необхідної для промивки або 0,5 л на 100 л води.

УВАГА! Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку із порядком проведення робіт по промивці і правилами техніки безпеки.

Крім того, звертаємо вашу увагу на питання якості води.

Досить часто агровиробники стикаються із проблемою випадання розчину в осад чи недостатньою дією пестицидів. Однією із причин цього, може бути низька якість води, яка використовується для внесення засобів захисту рослин.

Перед початком обприскувань важливо перевірити наявну воду на рівень рН, жорсткість, каламутність. В разі невідповідності води потрібним параметрам варто скористатися спеціалізованими продуктами, які можуть значно покращити стан робочого розчину.

Рекомендуємо до застосування унікальний продукт ВОЛЬТА-ЕГО АДВАНС, який поєднує в собі властивості кондиціонера води, ад’юванта та антиспінювача.

В залежності від параметрів якості води, рекомендуємо застосовувати препарат перед приготуванням робочого розчину з нормою 0,125 -0,5%.

При використанні ВОЛЬТА-ЕГО АДВАНС 

  • нейтралізується високий рН та стабілізується розчин;
  • знижується жортскість води;
  • покращуються властивості робочого розчину, що в свою чергу впливає на зменшення знесення аерозолю під час обробок;
  • запобігає піноутворенню;
  • знижується поверхневий натяг, що покращує покриття оброблюваних культур. В такому разі немає потреби застосовувати інші ад’юванти.

Препарат запобігає надмірному піноутворенню, є безпечним для навколишнього середовища і легко піддається біодеградації.

За більш детальною інформацією, будь ласка звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.