ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ГЕРБІЦИДНОГО ЗАХИСТУ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ

Застосування ад’ювантів на основі мінеральних олій в суміші із страховими гербіцидами при вирощуванні цукрових буряків є добре відомим та ефективним агроприйомом. Він дозволяє покращити ефективність гербіцидів в складних погодних умовах та використовувати їх мінімальні дози на ранніх етапах розвитку буряків, мінімізувати негативний вплив гербіцидів на культуру.

Ад’ювант ОЛЕМІКС, до складу якого входить олія високої очистки 84% та неіонні сурфактанти 16%, поєднує в собі одночасно властивості прилипача та розповсюджувача. А це в кінцевому результаті підвищує ефективність застосованих гербіцидів чи їх сумішей на 10-20%.

ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ ОЛЕМІКС НА ЦУКРОВИХ БУРЯКАХ:

  • підвищення ефективності на 10-20% проти бур’янів середньо-чутливих до застосовуваних гербіцидів або бур’янів, які переросли;
  • зниження поверхневого натягу крапель робочого розчину;
  • підвищення стійкості внесених гербіцидів до змивання опадами;
  • посилення проникаючої здатності препаратів за прохолодної та сухої погоди.

ОЛЕМІКС можна використовувати із протизлаковими гербіцидами як групи «фоп» (хізалофоп-п-етил, флуазифоп-п-бутил та інші), так і «дим» (клетодим, сетоксидим).

Високоефективним буде застосування препарату також з гербіцидами бетанальної групи (фенмедифам, десмедифам, етофумезат), продуктів на основі метамітрону, клопіраліду, трифлусульфурон-метилу та інших.

Норма застосування ОЛЕМІКС на цукрових буряках становить 0,5-1,0 л/га, в залежності від фази розвитку бур’янів та погодних умов.

Мінімальна норма внесення використовується при першому внесенні із мінімальними нормами гербіцидів у фазу розвитку буряків "сім’ядолі - перша пара листків" з поступовим збільшенням норми застосування при наступних внесеннях.

З гербіцидами, де препаративними формами є водорозчинні гранули та суспензії, використовують більшу норму ад’юванту. З препаратами на основі емульсій – використовується менша норма.

РЕКОМЕНДОВАНІ БАКОВІ СУМІШІ:

ТАРГА МАКС (0,35-0,75 л/га) + ОЛЕМІКС (0,5-1,0 л/га)

Гербіциди для контролю дводольних бур'янів + ОЛЕМІКС (0,5-1,0 л/га)

Препарати доступні для відвантаження зі складів «Самміт-Агро Юкрейн».

За більш детальною інформацією, будь ласка звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.