ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ҐРУНТОВИХ ГЕРБІЦИДІВ - ЗЗР ДОСТУПНІ НА СКЛАДАХ

Незважаючи на всі труднощі, в регіонах України, де це можливо, розпочався посів ранніх ярих культур, готуються площі до посіву соняшнику, кукурудзи та сої. І хоча цьогоріч на ринку відчувається певна нестача ґрунтових гербіцидів, на великій частині площ сільськогосподарського призначення все ж планується їх застосування.

З метою покращення ефективності використання ґрунтових гербіцидів та зменшення їх потенційного негативного впливу на культурні рослини, що може проявитися в умовах надмірного зволоження, «Самміт Агро Юкрейн» пропонує перевірене дієве рішення – ад’ювант для ґрунтових гербіцидів РОУБЕК.

Механізм дії препарату полягає у рівномірному розподіленні гербіциду та зменшенню зносу робочого розчину за рахунок зниження кількості дрібних крапель, які утворюються форсунками обприскувача під час обробки.

РОУБЕК сприяє закріпленню гербіциду у поверхневому шарі ґрунту та знижує промивання.

У посушливих умовах РОУБЕК підвищує ефективність будь-яких ґрунтових гербіцидів.

Препарат може бути застосований на всіх типах ґрунтів, крім чистого піску, одразу після посіву або до сходів культури (але до появи бур’янів) із ґрунтовими гербіцидами. Норма витрати: 0,3-0,4 л/га.

РОУБЕК доцільно використовувати у сумішах з препаратами на основі таких діючих речовин, як: флуміоксазин, ацетохлор, прометрин, метрибузин, пендиметалін, кломазон, С-металахлор, тербутилазин, диметенамід-П, метамітрон та ін.

РОУБЕК широко використовується в Україні при вирощуванні соняшнику, сої, кукурудзи, цукрових буряків та картоплі.

Препарат доступний для відвантаження зі складів «Самміт-Агро Юкрейн».

За більш детальною інформацією, будь ласка звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.