ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ГЕРБІЦИДІВ: ОЛЕМІКС – ЗЗР ДОСТУПНІ НА СКЛАДАХ

Шановні партнери!

Здорожчання та нестача на ринку препаратів суцільної дії та групи ґрунтових гербіцидів, спонукатиме аграрія до пошуку ефективних страхових гербіцидів чи їх комбінацій для захисту культур від бур’янів.

Разом з тим, ефективність страхових гербіцидів у багатьох випадках залежить від погодних умов та фази розвитку бур’янів. Так, наприклад, при низькій вологості повітря та підвищених температурах, рослини вкриваються товстим шаром кутикули, яка погіршує утримання й поглинання робочого розчину, а відтак – знижується ефективність обробки. Значно погіршується й ефективність гербіцидів проти бур’янів, які переросли оптимальні фази застосування.

Компанія «Самміт Агро Юкрейн» у своєму портфоліо має мульти-функціональний ад’ювант для використання з гербіцидами - ОЛЕМІКС.

Це сучасний й високоефективний препарат на основі мінеральної олії 84% та комплексу сурфактанів 16% - тобто він комбінує в собі властивості як прилипачу, так і розповсюджувачу робочого розчину.

Додавання у бакову суміш ОЛЕМІКС допоможе:

  • якщо на полі мають місце бур’яни середньо-чутливі до застосовуваного гербіциду, або бур’яни, що перебувають у перерослому або стресовому стані;
  • знизити поверхневий натяг крапель робочого розчину;
  • підвищити стійкість внесених гербіцидів до змивання опадами;
  • покращити рівномірність покриття робочою рідиною поверхні рослини;
  • посилити проникаючу здатність препаратів;
  • підвищити ефективність дії гербіцидів.

Норма застосування ОЛЕМІКС становить 0,5-1,5 л/га - в залежності від фази розвитку культурних рослин, бур’янів та погодних умов.

ОЛЕМІКС в якості ад’юванту для страхових гербіцидів може бути застосований на всіх сільськогосподарських культурах, в тому числі зернові колосові, кукурудза, соняшник, соя, цукрові буряки та ін.

Препарат доступний для відвантаження зі складів «Самміт-Агро Юкрейн».

За більш детальною інформацією, будь ласка звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.