ПРОТИДІЯ ВЕСНЯНИМ ЗАМОРОЗКАМ – ІННОВАЦІЙНИЙ КРІОПРОТЕКТОР ДЛЯ ПОЛЬОВИХ КУЛЬТУР ТА САДІВ

У квітні в багатьох регіонах України можна спостерігаються нічні заморозки та загальне похолодання. Навіть незначне пониження температури на кілька градусів нижче нуля може призвести до втрат врожайності  культур.

Необхідно вживати заходів!

В 2022 році в портфоліо «Самміт-Агро Юкрейн» з’явився мультифункціональний біостимулянт АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС, що має функції кріопротектора.

Принцип роботи АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС в якості кріопротектора  превентивно полягає у  підвищенні вмісту цукрів в клітинах рослин, завдяки чому під час заморозків клітинний сік є густішим та стійким до замерзання й розриву клітин.

Принцип роботи АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС в разі застосування після заморозків полягає в тому, що, завдяки вмісту вільних амінокислот, екстракту морських водоростей, АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС дозволяє рослині швидко регенеруватись після заморозків.

ДЛЯ САДІВ:

Найбільш оптимальним сценарієм для захисту саду є внесення АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС за 1-2 дні до настання заморозків у нормі 3,0-4,0 л/га та повторне застосування препарату одразу по закінченню заморозку - після настання позитивних температур з нормою 3,0 - 4,0 л/га. Застосування АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС дозволяє захистсити сад при зниженні температури до -5°С.

Якщо ж не вдалось спрацювати АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС превентивно, слід негайно після заморозку застосувати препарат із нормою 4,0 л/га.

Найефективнішим заходом для захисту плодових культур від заморозків є саме превентивний варіант застосування АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС.

ДЛЯ ПОЛЬОВИХ КУЛЬТУР:

Пшениця, ріпак, соняшник, кукурудза майже щосезону страждають від весняних заморозків. Згідно практичних даних, для швидкого відновлення після стресу найбільш ефективним на польових культурах є застосування АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС відразу після настання заморозків у нормі 2,0-2,5 л/га.

АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС проявляє свою ефективність навіть за нестабільних погодних умов та середньодобової температури повітря від +5°С.

Препарат доступний для відвантаження зі складів «Самміт-Агро Юкрейн».

За більш детальною інформацією, будь ласка звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.