ПРОТИДІЯ ЗАМОРОЗКАМ ТА НІВЕЛЮВАННЯ ВПЛИВУ ТЕМПЕРАТУРНИХ СТРЕСІВ

Увага! Згідно даних Укргідрометеоцентру, вночі 19 травня у деяких областях на заході України, а також у Житомирській та Вінницькій областях очікуються заморозки на ґрунті.

Джерело: https://meteo.gov.ua

Останні декілька днів по всій території України спостерігається суттєве погіршення погодних умов, яке на фоні затяжного похолодання та недостатньої кількості опадів та суховіїв, вже призвело до того, що  рослини знаходяться в стресових умовах і відстають в розвитку.

Додаткові заморозки чи суттєве пониження температури матимуть негативний вплив на і без того пригнічені рослини. Це стосується всіх плодово-ягідних культур, а найбільш критичною ситуація може стати для суниці, яка зараз формує врожай.

Для запобігання ураженню рослин, для відновлення їх після заморозків або ж для зменшення впливу інших стресових факторів рекомендуємо терміново застосувати мультифункціональний біостимулянт АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС з нормою використання 3,0-4,0 л/га (або АМАЛГЕРОЛ у нормі 4,0-5,0 л/га).

Найбільш оптимальним сценарієм для захисту плодових дерев та ягідних культур є внесення АМАЛГЕРОЛ за 1-2 дні до настання заморозків та повторне застосування препарату одразу по закінченню заморозку - після настання позитивних температур.  

Застосування АМАЛГЕРОЛ  дозволяє захистити сад при короткотерміновому зниженні температури до -5°С.

Якщо ж не вдалось спрацювати превентивно, слід негайно після заморозку застосувати АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС із нормою 4,0 л/га або АМАЛГЕРОЛ  (5,0 л/га).

За погодних умов, що зараз склалися, навіть якщо температура повітря в вашому регіоні не опуститься нижче 0°С, ми все-одно рекомендуємо застосувати АМАЛГЕРОЛ, щоб підтримати рослини та покращити їх розвиток в умовах затяжного похолодання.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.