ПРОТРУЄННЯ ОЗИМИХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР: ЯК ДОСЯГТИ МАКСИМАЛЬНОГО ЕФЕКТУ

Незабаром розпочнеться посів озимих зернових культур, фундаментальним елементом у технології вирощування яких є передпосівна обробка насіння фунгіцидами. Недотримання рекомендованих сівозмін, використання спрощених систем обробітку ґрунту, а часом й використання насіння неналежної якості, призводять до збільшення рівня патогенів, які зберігаються як у ґрунті (снігова пліснява, гельмінтоспоріоз, кореневі гнилі та ін), а також можуть переноситися насінням (фузаріози, сажкові хвороби та ін).

Протруєне насіння дозволяє отримати здорові й дружні сходи, захистити як кореневу систему, так і молоді проростки від комплексу хвороб, котрі ще до проростання насіння можуть завдати значної шкоди й призвести до недобору врожаю. Даний технологічний прийом є економічно та екологічно виправданим заходом, адже при відносно невисоких фінансових затратах на протруйник, можна ефективно контролювати низку шкідливих організмів. Окрім цього не потрібно забувати, що лише протруювання насіння дає можливість контролювати збудників хвороб, інокулюм яких зберігається в грунті, всередині насіння або в насіннєвій оболонці, адже фунгіцидні обробки у період вегетації проти цих фітопатогенів будуть неефективними.

Експерти «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» рекомендують обробити насіння озимої пшениці та озимого ячменю ефективним двокомпонентним протруйником ВІНЦИТ (тіабендазол 25 г/л + флутріафол 25 г/л) у нормі 1,5-2,0 л/т, що дозволить:

  • захистити молоді проростки від ґрунтової й насіннєвої інфекційвидів сажки, кореневих гнилей, хвороб колеоптеле, пліснявіння насіння;
  • стримати аерогенне ураження рослин хворобами на ранніх етапах росту рослин сітчастою та смугастою плямистістю, ринхоспорізом та септоріозом сходів.

За рахунок вмісту у складі препарату комплексу прилипачів ВІНЦИТзабезпечує 100% покриття насіння – препарат надійно утримується на поверхні насінини без злипання, осипання та утворення пилу, а якісний барвник допомагає оцінити рівномірність обробки насіння.

За потреби, можливе сумісне використання протруйника ВІНЦИТ разом з мікродобривами, стимуляторами росту та інсектицидними протруйниками.

За рахунок вмісту у складі препарату комплексу прилипачів ВІНЦИТ забезпечує 100% покриття насіння – препарат надійно утримується на поверхні насінини без злипання, осипання та утворення пилу, а якісний барвник допомагає оцінити рівномірність обробки насіння.

За потреби, можливе сумісне використання протруйника ВІНЦИТ разом з мікродобривами, стимуляторами росту та інсектицидними протруйниками.

Рекомендуємо додавати у бакову суміш мультифункціоналний біостимулянт й антистресант АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС у нормі 1,5-2,5 л/т насіння.

За рахунок вмісту у своєму складі комплексу фітогормонів, антиоксидантів, органічного вуглецю, калію та азоту, альгінату й широкого набору амінокислот АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС:

  • підвищує енергію проростання та польову схожість насіння;
  • посилює ріст та розвиток кореневої системи;
  • підвищує стійкість рослин до несприятливих погодних умов.

Тож, для досягнення найкращого результату рекомендуємо застосувати бакову суміш:

Подбайте про свій майбутній урожай!

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників "Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.