РІШЕННЯ ПРОТИ ПРОБЛЕМНИХ БУР’ЯНІВ НА КУКУРУДЗІ – ЗЗР ДОСТУПНІ НА СКЛАДАХ

Вже зовсім скоро в Україні почнеться посів кукурудзи. Найважливішими  пріоритетами для сільгоспвиробників у вирощуванні цієї культури в нинішній час є надійний захист її від бур’янів без переплат та зниження кратності обробок для економії палива.

Для вирішення вищезазначених задач вдалим інструментом буде включення в систему захисту кукурудзи гербіциду МІСКОРН БТ.

МІСКОРН БТ – препарат на основі діючої речовини мезотріон, 480 г/л, який, крім чітко вираженої страхової дії, має потужну ґрунтову дію проти комплексу бур’янів. Додатковою перевагою гербіциду є гнучке вікно застосування - від 2 до 8 (10) листків кукурудзи.  

МІСКОРН БТ ефективний проти широкого спектру однорічних дводольних бур’янів, серед яких амброзія полинолиста, лобода біла, гірчак види, падалиця соняшнику в т.ч стійка до ІМІ та сульфонілсечовин, нетреба звичайна, канатник Теофраста, дурман звичайний, паслін чорний тощо. Крім того, МІСКОРН БТ пригнічує багаторічні види бур’янів: ваточник сирійський, осот види, берізка польова.

Такий широкий спектр контролю та ґрунтова дія проти наступних хвиль бур’янів, за умови грамотного застосування гербіциду, дозволяє захистити посіви від дводольних видів бур’янів за одне внесення препарату.

ВИБІР НОРМИ ЗАСТОСУВАННЯ МІСКОРН ЗАЛЕЖНО ВІД ФАЗИ РОЗВИТКУ БУР’ЯНІВ:

Фаза розвитку бур'янів
Норма застосування Міскорн БТ
1-2 листки дводольних бур'янів (початкові фази росту). Орієнтовно 2-3 листки кукурудзи
0,2 л/га
2-4 листки дводольних бур'янів (оптимальна фаза). Орієнтовно 3-5 листків кукурудзи
0,24-0,25 л/га
4-6 листки дводольних бур'янів (перерослі листки). Орієнтовно 5-8 листків кукурудзи
0,27-0,35 л/га*
Пригнічення багаторічних бур'янів (осот види, берізка польова, ваточник сирійський)
0,27-0,35 л/га*

* - залежно від фази розвитку бур'янів

РЕКОМЕНДОВАНІ БАКОВІ СУМІШІ:

Для забезпечення рівномірного покриття поверхні бур’янів, в т.ч з потужним шаром воскового нальоту, робочим розчином до МІСКОРН БТ рекомендується додати ад’ювант ОЛЕМІКС:

МІСКОРН (0,2- 0,3 л/га) + ОЛЕМІКС (0,5-1,0 л/га)

Для розширення спектру дії проти однорічних та багаторічних злакових бур’янів в посівах кукурудзи рекомендується додати до бакової суміші гербіцид САМСОН СУПЕР:

МІСКОРН (0,2- 0,3 л/га) + САМСОН СУПЕР (0,75 л/га)

Препарати доступні для відвантаження зі складів «Самміт-Агро Юкрейн».

За більш детальною інформацією, будь ласка звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.