СТРАХОВІ СХЕМИ ЗАХИСТУ КУКУРУДЗИ В СЕЗОНІ 2022

Нестабільна фінансова ситуація та нетипові погодні умови цього року змушують фермерів дуже виважено підходити до технології вирощування кукурудзи та ретельно обирати системи захисту. Погодні умови кінця квітня-початку травня 2022 на території України видались сухими та несприятливими для ефективності ґрунтових гербіцидів. Тому, навіть на посівах кукурудзи, де використовувались різноманітні ґрунтові схеми, варто розглядати подальше застосування страхового гербіциду.

Під час обстежень полів було помітно активний ріст бур’янів в посівах кукурудзи. Зокрема, високий рівень засмічення злаковими бур’янами та типовими для  кукурудзи дводольними бур’янами (Фото 1).

Фото 1. Бур’яни в посівах кукурудзи. Львівська обл.

На полях, де було мінімізовано передпосівний обробіток задля збереження вологи та економії палива, спостерігається тиск багаторічних бур’янів, а саме видів осоту та берізки. На полях, де попередником був соняшник, активно сходить падалиця (Фото 2).

Фото 2. Забур'яненість на полях, де попередником був соняшник. Львівська обл.

Наразі рослини кукурудзи перебувають в фазі проростання - сходи. Тому протягом 1-2 тижнів настане фаза 3-5 розгорнутих листків, яка є критичною для кукрудзи і найбільш оптимальною для внесення страхових гербіцидів.

Для боротьби із забур’яненням в посівах кукурудзи ідеально підходять комплексні страхові схеми «Самміт-Агро Юкрейн»:

 та 

В разі засмічення посівів багаторічними бур’янами (берізка польова, осот види) найбільш вдалим вибором буде застосування гербіциду ДІКАФЛОР. Якщо ж попередником був соняшник, або спостерігається високий тиск падалиці соняшнику, то рекомендується застосування МІСКОРН, який буде контролювати, як наявні сходи падалиці, так і наступні хвилі.

ДІКАФЛОР (дикамба, 422 г/л + флорасулам, 18 г/л) – унікальна для українського ринку комбінація діючих речовин. Важливо, що в цьому препараті без втрати ефективності знижений вміст дикамби в розрахунку на гектар, завдяки чому препарат є «м’якшим» до культури.

МІСКОРН (мезотріон, 480 г/л) – гнучкий гербіцид для захисту кукурудзи, що володіє ефективною страховою та тривалою ґрунтовою дією. Ефективний проти більшості дводольних бур’янів, зокрема однорічних та деяких багаторічних, а також падалиці соняшнику.

САМСОН СУПЕР (нікосульфурон, 60 г/л) – новий оригінальний японський препарат, котрий базується на інноваційній олійній формуляції, що не потребує додавання ад’ювантів та має високу ефективність проти злакових бур'янів.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.