УВАГА! ЧАС КОНТРОЛЮ КУКУРУДЗЯНОГО СТЕБЛОВОГО МЕТЕЛИКА!

На кукурудзяних полях України спостерігається масовий літ стеблового кукурудзяного метелика та його яйцекладка. Невдовзі очікується масове відродження гусениць.

Рис.1. Яйцекладка кукурудзяного стеблового метелика

Пошкодження кукурудзяним метеликом спричиняють ламкість стебел кукурудзи, зараження фузаріозом та пліснявими грибами. Також гусінь пошкоджує стебло та качан, чим перешкоджає нормальному формуванню врожаю. А це у свою чергу позначається на врожайності. Згідно досліджень, втрати врожайності можуть сягати 25-40%.

Тож, якщо ви на своїх полях спостерігаєте яйцекладки на нижніх листках кукурудзи, кількість яких перевищує ЕПШ (5-7 яйцекладок на 100 рослин) (Рис.1.), потрібно негайно планувати обробки інсектицидами.

Для захисту кукурудзи від стеблового метелика «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендує застосувати інсектицид ІНАЗУМА, який можна вносити як висококліренсними обприскувачами, так і авіацією. 

Крім того, ІНАЗУМА ефективний проти діабротики, бавовникової совки, та попелиць.

Рис.2. Кукурудзяний стебловий метелик


Для боротьби з гусеницями кукурудзяного стеблового метелика є найбільш ефективним застосування інсектициду ІНАЗУМА з нормою 0,25-0,35 кг/га в період відродження гусениць. 

В цей період молоді личинки, що відродились активно живляться і є найбільш чутливими до інсектицидів.

Якщо пропустити цей період, то личинки вгризаються в тканини, після чого є не вразливими до інсектицидів.

Тож здійснюйте ретельний моніторинг посівів та вчасно плануйте інсектицидні обробки, аби уникнути втрат врожаю.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.