ЗАХИЩАЄМО САД В ПЕРІОД ЦВІТІННЯ!

Станом на початок травня яблуневі сади по всій країні перебувають у фазі цвітіння. В окремих регіонах та на окремих сортах дерева цвітуть вже тривалий час, в інших цвітіння лише розпочалося. Проте проблеми, що виникають у садівників в цей період, приблизно однакові.

Квітень по всій території країни супроводжувався сильними опадами та прохолодною температурою повітря, тож фактично у всіх садах є високий ризик ураження паршею та борошнистою росою. Крім того, такі погодні умови сприятимуть можливому ураженню цвіту і зав’язі моніліозом. А в садах, де раніше було помічено ураження бактеріальним опіком, цього року є сильний ризик його розвитку.

Експерти «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують для протидії комплексу хвороб в період цвітіння застосувати перевірену бакову суміш:

Суміш фунгіцидів АКІРА та ТОПСІН-М надійно захистить сад від парші, борошнистої роси та моніліозу.

А у випадку ризику розвитку бактеріального опіку замість фунгіциду АКІРА слід застосувати біологічний бактерицид та фунгіцид лікувальної дії КАЗУМІН із нормою 3,0-4,0 л/га.

КАЗУМІН з такою нормою застосування контролює не лише бактеріальний опік, а й має потужний вплив на паршу на рівні найкращих системних спеціалізованих фунгіцидів - тож додавати окремий продукт проти парші в даному випадку не потрібно!

Відомо, що в період цвітіння в саду розвиваються не лише хвороби – квітучі сади активно атакують шкідники!

Практично всюди активно шкодять попелиці, є досить багато букарок, казарок, зустрічаються листокрутки, а в окремих садах активно харчується оленка волохата

Для контролю такого комплексу шкідників рекомендуємо застосувати інсектицид МОСПІЛАН добре відомий своєю ефективністю на шкідників та безпечністю для бджіл.

В залежності від шкідника норма інсектициду МОСПІЛАН може варіюватися від 0,2 до 0,4 кг/га.

Додавання до бакової суміші ад’юванта СКАБА суттєво підвищує контактну стартову дію та допомагає швидше потрапити препарату у важкодоступні місця.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників "Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.