ЗАХИСТ ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ ВІД ШКІДНИКІВ - ПОЧАТОК ВИХОДУ КОЛОСУ

Затяжні дощі й низькі температури повітря, що мали місце по всій території України протягом травня 2021, відстрочили масову появу шкідників на посівах озимих зернових культур.

Тим не менш, наразі стовпчик термометра показує стабільне зростання температури, тож результати моніторингу полів у різних регіонах свідчать про присутність у посівах клопа шкідливої черепашки та жука кузьки, подекуди спостерігається розвиток попелиць та трипсів. З підняттям температури чисельність шкодочинних комах буде зростати, що  матиме вкрай негативний вплив на майбутню врожайність та якість зерна.

Щоб уникнути подібних втрат, «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендує проводити регулярний моніторинг посівів на предмет заселення їх шкідниками, аби не пропустити оптимальний момент для застосування інсектицидів.

Враховуючи складні погодні умови сезону 2021 року, задля уникнення розповсюдження шкодочинних об’єктів у посівах озимих зернових злакових культур, радимо вже зараз проводити крайові обробки інноваційним контактно-системним інсектицидом ІНАЗУМА у нормі 0,2-0,24 кг/га, а при більшому заселенні - робити суцільні обробки. Якісний моніторинг та своєчасність застосування - це вкрай важливий фактор для ефективної роботи інсектицидів!

ІНАЗУМА – це оригінальний інсектицид на основі двох діючих речовин з потужною контактною та системною дією, що забезпечує ефективний контроль комплексу шкідників. Препарат впливає на нервову систему комах та відмінно контролює таких шкідників, як клопи, трипси, попелиці та комплекс інших шкідників.

ІНАЗУМА забезпечує ефективний контроль шкідників, які вже з’явилися на полі (контактна дія), а за рахунок системної дії дозволить подовжити період захисту посівів і допоможе уникнути втрат врожаю або зайвих витрат на повторні інсектицидні обробки.

Для досягнення оптимального результату препарат ІНАЗУМА необхідно застосовувати, коли в рослині зберігається активний сокорух, а популяція шкідників ще сильно не розрослась (більшість шкідників знаходяться в молодших фазах розвитку та їх вплив на врожай та якість зерна мінімальні).

Для покращення покриття поверхні культури й пришвидшення стартової контактної дії інсектициду, рекомендуємо додати до бакової суміші ад’ювант СКАБА із нормою 0,05 л/га.

Шляхом наукових досліджень доведено, що СКАБА збільшує площу покриття на 20-30%.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до регіонального представника «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні!

Автор: Віктор Майстренко, Технічний експерт Південно-Східного регіону

+38 (050) 469-93-75

victor.maystrenko@summit-agro.com.ua