ЗАХИСТ СХОДІВ ОЗИМОГО РІПАКУ ВІД ШКІДНИКІВ ВОСЕНИ

Посівна кампанія озимого ріпаку під урожай 2022 року завершена, отримані сходи культури, а на посівах раннього строку сівби вже провели обробку ретардантами. Порівняно тепла погода, яка встановилася на початку осені сприяла інтенсивному розвитку й поширенню шкідників у посівах ріпаку.

Найбільше посівам зараз шкодять хрестоцвітні блішки, ріпаковий пильщик, капустяна міль, попелиці. Дані шкідники пошкоджують вегетативну масу, зменшують шанси на успішну перезимівлю, а пошкоджені ділянки рослин є воротами проникнення хвороб.

Експерти компанії «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують проти вказаного спектру шкідників застосувати інсектицид  ІНАЗУМА з нормою витрати 0,2-0,24 кг/га.

Препарат містить дві діючих речовини, які впливають на нервову систему комах, але відносяться до з різних хімічних класів й мають різний механізм дії. Після застосування ІНАЗУМА шкідники гинуть, як від безпосереднього контакту (нокдаун-ефект), так і внаслідок харчування на оброблених рослинах.

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

  • блискавична дія на шкідників та подовжений період захисту;
  • висока біологічна ефективність проти комплексу шкідників;
  • ефективний проти шкідників, стійких до фосфорорганічних інсектицидів;
  • ефективність препарату мало залежить від температурного режиму застосування, фази розвитку шкідника та фази розвитку культури, ефективний при +5°С;
  • сучасна високотехнологічна і стабільна препаративна форма.

Рослини ріпаку мають потужний шар воску, який ускладнює роботу препаратів, тому для покращення покриття рослин робочим розчином, забезпечення його потрапляння у важкодоступні місця, прискорення стартової контактної дії препарату рекомендуємо до робочого розчину додати ад’ювант СКАБА 0,025-0,05%.

За додатковою інформацією звертайтеся до регіонального представника "Самміт-Агро Юкрейн" у Вашому регіоні.