ЗАХИСТ ЗЕРНОВИХ ВІД ЗЛІСНИХ БУР’ЯНІВ ВЕСНОЮ – ЗЗР ДОСТУПНІ НА СКЛАДАХ

Шановні аграрії!

Наближається час гербіцидного захисту озимих та ярих зернових культур від бур’янів.

Наразі в Україні спостерігається стрімке потепління. А це означає, що скоро почнуть активно проростати бур’яни. В більшості регіонів озимина знаходиться в незадовільному стані. Нерозкущені та слабкі рослини пшениці мають низьку конкурентоспроможність по відношенню до бур’янів. Тому важливим завданням є усунення такої конкуренції.

Рекомендуємо застосувати сучасний страховий гербіцид ДІКАФЛОР, що контролює широкий спектр бур’янів в посівах ярих та озимих зернових, в тому числі такі злісні і важкоконтрольовані, як підмареник чіпкий, стійкі до гербіцидів падалиці соняшнику й ріпаку, види осотів, амброзію, лободу, берізку, гірчаки та інші.

ДІКАФЛОР рекомендується застосувати до початку виходу в трубку зернових колосових культур. Для досягнення достатньої ефективності проти бур’янів гербіцид ДІКАФЛОР має бути застосований, коли середньодобова температура повітря складає +10°С.

Рекомендована норма застосування ДІКАФЛОР становить 0,25 л/га.

Для кращого покриття листкової поверхні стійких бур’янів варто додати до бакової суміші ад’ювант СКАБА з нормою 0,05 л/га.

Для підвищення ефективності гербіциду доцільно застосувати ад’ювант ОЛЕМІКС (0,5–1,0 л/га), а для забезпечення додаткової стійкості до змивання - ВАЙС ПРО (0,1–0,15% розчин).

Препарати доступні для відвантаження зі складів «Самміт-Агро Юкрейн».

За більш детальною інформацією, будь ласка звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.